Neverland 7.díl

20. srpna 2009 v 22:23 | L u l a* |  FF- Neverland

Druhý den jsme se s Vikie rozhodly strávit na koupališti..Byla to sranda..
Byl tam s náma i Princ , s Paris a Blanketem .. Princ s Paris pořád blbnuli na tobogánu .. jednou je přibral i nějákej chlap .. Chudák Paris z toho byla v šoku.. Kolem 4 hodiny odpoledne jsme koupaliště opustili , a domluvili se , že dnes u nás Vikie přespí.. no u nás.. prostě v Neverlandu ..Vrátili jsme se domů , děti šli do pokoje ,Blanketa jsem viděla spát na gauči , takže Michael se v Neverlandu nehnul..

Otevřela jsem dveře od Michaelovy ložnice a čekal mě šok.. nějáká hnědovlasá čůza se ocácavala s Michaelem.. a leželi na Michalově postely.. "Ehm .. ?? Neruším ..??"nechápavě jsem pohledem sjela tu hnědovlásku .. "Ehm.. ty musíš bejt Lucy.."usmála se na mě ta čůza a oblíkla si mikinu.. "Já jsem Karen.."dodal k našemu "milému"prvnímu setkání .. Michael vstal z postele , oblíkl si tričko a koukl se na mě.. "Páni.. jsi tu.. a tak brzo.."nevinně se usmál .. "No .. takže já nejspíš půjdu.."usmála se Karen svým nuceným usměvem a odešla .. " Omlouvám se.."smutně se na mě koukl Michael a šel taky ke dveřím.. "No ehm.. a kdo to vůbec ne..?? Ani si mi jí nepředstavil..kolik jí je.. a odkud jí znáš..?"vyvalila jsem na Michaela několik otázek.. "Jmenuje se Karen.. to víš .. je jí 17 .. a znám jí .. protože jsme nejlepší kámoši..ale nic s ní nemám.."snažil se mě Michael uklidnit ..

" No..jasně..ale i kdyby jsi měl.. nevadí mi to.. nežárlím.. je to tvůj život.. a vlastně.. pche.. to je jenom pitomost.. chovám se stupidně.."mávla jsem nad tím rukou .. ale lhala jsem " Ne.. ne nechováš.."usmál se Michael a otevřel dveře .. "Mimo to.. dneska večer sem příjde..pozval jsem jí na filmovej večer.."oznámil mi závěrečně "Príma.. pozvala jsem si Vikie.. takže to filmovej večer nejspíš bude.."usmála jsem se ..

TAK A TEĎ S PRAVDOU VEN .. Je .. hrozná ..!! Vikie stála u mikrovlnky a čekala na popcorn .. "Tak co si o ní myslíš ..??"zeptala jsem se Vikie .. "Jo ona je .. tak v pohodě.. "usmála se Vikie .. "Děláš si srandu ..?? Nebo tě taky okouzlila svým *HiHi* usměvem ??"nechápavě jsem zírala na Vikie .. "A proč jí nemáš ráda ..?? Stalo se něco..??"vytřeštila Vikie oči .. "No .. ne.. ale jo stalo.. když jsem přišla domů.. ležela s Michaelem na jeho postely.. a líbala se s ním.. a Michael na sobě neměl tričko.. možná jsem přišla v nevhod.."naštvaně jsem se z kuchyně koukla na Karen s Michaelem jak se smějou u nějákého filmu .. "No .. takže měním plán.. je to mrcha.."naštvaně sebrala Vikie popcorn a sedla si vedle Karen .. "Přátelé.. nechcete tam dát něco jiného..??"ušklíbla se Vikie .. "Mě to baví , ale můžeme kouknout tky na Mr.Beana..nebo na .. Muži v černém.."usmál se Michael.. "Mr.Beana.."usmála jsem se na Michaela .. "Fajn.."oplatil mi Michael usměv a šel vyměnit DVD .. "Hele.. jak se jmenuje příjmením..??"posunula se Vikie ke Karen .. "White.."odpověděla jí Karen a pusnula se dál.. tak to šlo až na konec sedačky.. pak se k ním vrátil Michael..

"Hele.. to je moje místo"zasmál se Michael .. "Fajn.. sednu si na zem.."usmála se Karen.. "Prosimtě.. si návštěva.. nechceš si mi sednout na klín..??"no príma.. tak když tohle dořekl Michael , měla jsem sto chutí Vikie nakopnout.. vražedným pohledem jsem se na Vikie koukla , ale ta jen pokrčila ramenama .. V půlce filmu si šla Vikie pro colu , já celej večer koukala na Prince jak kreslí svůj pokoj .. takže jsme byli taky v kuchyni.. Vikie si sedla vedle mě .. "Co myslíš .. kolik má plastik..??"zašklíbla se Vikie .. "4..2×nos 2× prsa.."naštvaně jsem koukla na Princův obrázek .. "No jo.. to sedí.. !"přikývla Vikie .. "Nejspíš už půjdu spát.."Karen se sebrala a šla do pokoje pro hosty .. "Ještě že tu máme plno pokojů pro hosty.."zasmál se Michael.. "Lucy..?? Ty dnes budeš spát semnou žejo ..?? Myslím jako spát jako spát né spát jako spát .."zažertoval Michael.. "No.. počkej.. seš si jistý že jí z pokoje nevyhodí had nebo holka se 4 plastikama..??"postavila se Vikie proti Michaelovy .. "Co tím chceš říct..??"nechápavě se ušklíbl Michael.. Vikie jsem odstrčila.. "Dobře.. když se mi kolem nohy nebude motat had.."vážně jsem koukla na Michaela.. "No .. fajn.."usmál se Michael

-Kdybych věděla že mě ještě čeká hádka s Michaelem nikdy bych za ním do toho pokoje nešla..Lehla jsem si na postel , a snažila se usnout.. Michael mě chytil za ruku.. přiblížil se kě mě a chtěl mě začít líbat..
Já ho od sebe odstrčila .. "Přesně takhle to začalo dneska s plastikou..??"nabroušeně jsem se ušklíbla

"Karen není žádná plastika .. !! Plastiku nemá ani jednu.. ale když jsme u té plastiky..když ti plastiky tolik vadí tak proč ses semnou minule líbala..??"naštvaně se mě zeptal Michael.. "Za prvé.. ty si mě začal líbat.. a za druhé bacha ať se při jménu Karen nerozpustíš.."naštvaně jsem odsekla a otočila se na druhou stranu ..
"Tak to teda rozhodně nerozpustím.."naštvaně zakončil náš ostrý rozhovor Michael , a práskl dveřma.. hmm.. no kam asi šel ..?? Celou noc jsem přemýšlela .. Co chce Michael ..?? Chce Karen.. ať si jí samou láskou sežere .. chce válku ..?? Bude mít válku .. !!

Ráno jsem šla do obýváku kde si Vikie hrála s Blanketem .. "Ahoj"usmála jsem se na ně "Ahoj.."řekl dětským hlasem Blanket "Michael ještě spí ..??"nalila jsem si do hrnku čaj .. " Ne před hodinou odešel.. s plastikou.. a něják moc divně se usmíval.."dodala Vikie .. "To je divné.. Michael říkal že Karen nemá žádnou plastiku.."divně jsem koukla ke dveřím .. " Hm.. na mě má až moc vyžehlenej ksicht.."ušklíbla se Vikie

POKRÁČO PŘÍŠTĚ..

Comment by me:tak s tímle dílem mi pomáhala zase Michelle, jen jsem jí řekla o čem by měla napsat a napsala. je ůžasná :-* Děkuju jen tobě, už vím jaký bude další díl :-*
 


Anketa

Líbí se ti povídka Neverland?

Ano

Komentáře

1 Michelle Aff<3 | Web | 20. srpna 2009 v 22:28 | Reagovat

Nejsem užasná .. :D  Poslední část se mi moc nepovedla.. ale píšu to moc ráda .. :)

2 HanisShka | Web | 21. srpna 2009 v 0:00 | Reagovat

Teď se nemůžu dočkat na další díl! Prosím, neench nás dlouho čekat!

3 Mona | 21. srpna 2009 v 3:27 | Reagovat

pre nejaka hnedovlasa cuza se ocucavala s michaelem...:D:D:Ddalsi dil honeeeem

4 K.i.l.l.e.r.Girl | 21. srpna 2009 v 7:08 | Reagovat

nádhera...kdy bude pokráčko ?? :-P

5 Vikie [Jackson] your Aff <<3 I love U so much! | Web | 21. srpna 2009 v 9:09 | Reagovat

Coooo?? Týýý jooo takovýhle hádky,a daková válka proti druhé osobě se mi moc moc líbí  :-D  :-D to je haluzní,mám tam senzační roli  :D sem tak ráda že tam hrám  :-) děkuju ti Michelle,je to hezky napsané,sem ráda že se tam tolik vyskytuju  :D  :D

6 LuCuŠkA | Web | 21. srpna 2009 v 9:14 | Reagovat

uzasne :-P ! rychlo pokracko :-)

7 TEDDY-GIRL...AFF | Web | 21. srpna 2009 v 9:23 | Reagovat

Bomba!! Už aby byl další   :-P

8 Jacksinka -SB | Web | 21. srpna 2009 v 9:23 | Reagovat

Ahojky SBenko, ajks e máš?

9 Michelle Aff<3 | Web | 21. srpna 2009 v 10:01 | Reagovat

[5]: >> To né já.. to Lucy chtěla ať tam jsi často..
Tyjo.. jinak to tu čtu..jsem tam naházela chyb jak máků .. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.